NOOR KEBAB JELENIA GóRA

Ostatniaopinia


4 gwiazdek z 917 opinii

Wszystkie opinie pochodzą od klientów Pyszne.pl, którzy zamówili z Noor Kebab Jelenia Góra. Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się więcej

30 maj 2026 o 19:36 mega rollo a mięsa jak w małym.... słabo...
26 maj 2026 o 6:32 zamowil3m specjalnie jedzenie 90 minut wczesniej na 20:15 dostalem zimne o 21:00 . jakosc produktow pozostawia do zyczenia ...nie polecam
27 mar 2026 o 21:09 jedzenie dobre dostawa przyjechała zimna
27 mar 2026 o 16:09 Wszystko ok duza porcja
8 mar 2026 o 20:01 Porcje solidne i smaczne
22 lut 2026 o 20:29 Polecam
20 lut 2026 o 1:24 Czy bylo smaczne? No w chuj