Wszystkie opinie pochodzą od klientów Pyszne.pl, którzy zamówili z Noor Kebab Jelenia Góra. Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się więcej
Paweł
30 maj 2026 o 19:36
mega rollo a mięsa jak w małym.... słabo...
Michal
26 maj 2026 o 6:32
zamowil3m specjalnie jedzenie 90 minut wczesniej na 20:15 dostalem zimne o 21:00 . jakosc produktow pozostawia do zyczenia ...nie polecam
Ewelina
27 mar 2026 o 21:09
jedzenie dobre dostawa przyjechała zimna
Tomek
27 mar 2026 o 16:09
Wszystko ok duza porcja
Monika
8 mar 2026 o 20:01
Porcje solidne i smaczne
Koperek
22 lut 2026 o 20:29
Polecam
Rafał
20 lut 2026 o 1:24
Czy bylo smaczne? No w chuj